StarProject akademia wokalu i agencja artystyczna w Trójmieście
strona głowna

Akademia wokalu

img2

Star Project to akademia wokalu dla młodzieży i dorosłych, która w swojej ofercie ma profesjonalne przygotowanie z zakresu nauki śpiewu oraz aktorskiej interpretacji, ruchu scenicznego, pracy w studio nagraniowym, stylizacji do koncertów, sesji zdjęciowych i teledysków.

Zajęcia w Star Project kierowane są do średnio zaawansowanych wokalistów oraz dla osób, które jeszcze nie rozpoczęły swojej drogi muzycznej.

W ramach zajęć: kształcenie słuchu, prawidłowy oddech, nauka śpiewania przeponą, ortofonia, emisja, higiena głosu, ćwiczenia aktorskie, interpretacyjne, wystąpienia publiczne i wiele innych! U nas podszkolisz swoją technikę oraz nauczysz się śpiewać za pomocą współczesnych technik wokalnych (cvt, sls, mixed voice, belting) w różnych stylach muzycznych (śpiew popowy, rockowy, piosenka aktorska itd).

Nasz nowoczesny, autorski program nauczania stawia na indywidualizm. W trakcie zajęć uczniowie zdobywają praktyczną wiedzę na temat emisji, intonacji, ortofonii, używania przepony i oddechu a także zagadnień związanych z interpretacją utworu. Naszą szkołę cechują nowoczesne metody i techniki wokali rozrywkowych. U nas młodzi wokaliści nauczą się śpiewać utwory współczesne za pomocą współczesnych metod.

Ucząc się w STAR PROJECT dowiesz się także jak stworzyć swój wyjątkowy wizerunek, dobierać stylizację do repertuaru i stylu muzycznego oraz zaplanować niezapomniany występ sceniczny.

Będąc Absolwentem Akademii Wokalu Star Project otrzymujesz warsztat umożliwiający poprowadzenie własnej kariery wokalnej a także przygotowanie do egzaminów na uczelnie wokalne i aktorskie, przygotowanie do udziału w castingach do programów muzycznych, jak i konkursach wokalnych.

Akademia wprowadza w świat muzyki osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności ze śpiewem oraz kształci średnio zaawansowanych wokalistów. Wybierając Star Project otrzymujesz możliwość zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej bez sprawdzianów i egzaminów. Uczniowie otrzymują materiały umożliwiające samodzielną pracę także w domu. Zajęcia w STAR PROJECT odbywają się w grupach wiekowych tylko od 3 do 4 osób. Zapraszamy wokalistów już od 13 roku życia!
Zajęcia odbywają się od października do końca czerwca a kurs zakończony jest koncertem inauguracyjnym. Podczas kursu uczniowie mają możliwości prezentowania się publicznie podczas cyklicznie organizowanych koncertów Gwiazd Star Project.
Absolwenci akademii będą mieli możliwość rozwijania swojej kariery pod skrzydłami Agencji Star Project a nawet wydania własnej płyty. Wykorzystaj swoją szansę!

Star Projekt spełni Twoje marzenia o śpiewaniu i odkryje drzemiącą w Tobie gwiazdę.

Share Button

Aktualności

05.12 2017

Zamknięcie naboru

Zakończyliśmy nabór na rok szkolny 2017/2018. Zgłoszenia na zajęcia prywatne na kolejny rok przyjmujemy od lipca 2018.
W sytuacji nieoczekiwanego doboru na zajęcia prywatne, kursy, lub warsztaty informować będziemy na łamach strony lub na profilu fb 

Zapraszamy w przyszłym roku!

Share Button
04.12 2017

Konkurs o Puchar Star Project

W zeszłym tygodniu w klubie Paszcza Lwa w Gdańsku odbył się drugi konkurs o Puchar Star Project. Zdjęcia z imprezy obejrzeć można między innymi na profilu fb .

24058905_1614368405291037_3412118091594985522_n

Share Button

Założycielka SP

Założycielką STAR PROJECT - akademia wokalu i agencja artystyczna, jest Oliwia Bartuś.

więcej

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj

Kliknij tutaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy