StarProject akademia wokalu i agencja artystyczna w Trójmieście
strona głowna

Akademia wokalu

img2

Star Project to akademia wokalu dla młodzieży i dorosłych, która w swojej ofercie ma profesjonalne przygotowanie z zakresu nauki śpiewu oraz aktorskiej interpretacji, ruchu scenicznego, pracy w studio nagraniowym, stylizacji do koncertów, sesji zdjęciowych i teledysków.

Zajęcia w Star Project kierowane są do średnio zaawansowanych wokalistów oraz dla osób, które jeszcze nie rozpoczęły swojej drogi muzycznej.

W ramach zajęć: kształcenie słuchu, prawidłowy oddech, nauka śpiewania przeponą, ortofonia, emisja, higiena głosu, ćwiczenia aktorskie, interpretacyjne, wystąpienia publiczne i wiele innych! U nas podszkolisz swoją technikę oraz nauczysz się śpiewać za pomocą współczesnych technik wokalnych (cvt, sls, mixed voice, belting) w różnych stylach muzycznych (śpiew popowy, rockowy, piosenka aktorska itd).

Nasz nowoczesny, autorski program nauczania stawia na indywidualizm. W trakcie zajęć uczniowie zdobywają praktyczną wiedzę na temat emisji, intonacji, ortofonii, używania przepony i oddechu a także zagadnień związanych z interpretacją utworu. Naszą szkołę cechują nowoczesne metody i techniki wokali rozrywkowych. U nas młodzi wokaliści nauczą się śpiewać utwory współczesne za pomocą współczesnych metod.

Ucząc się w STAR PROJECT dowiesz się także jak stworzyć swój wyjątkowy wizerunek, dobierać stylizację do repertuaru i stylu muzycznego oraz zaplanować niezapomniany występ sceniczny.

Będąc Absolwentem Akademii Wokalu Star Project otrzymujesz warsztat umożliwiający poprowadzenie własnej kariery wokalnej a także przygotowanie do egzaminów na uczelnie wokalne i aktorskie, przygotowanie do udziału w castingach do programów muzycznych, jak i konkursach wokalnych.

Akademia wprowadza w świat muzyki osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności ze śpiewem oraz kształci średnio zaawansowanych wokalistów. Wybierając Star Project otrzymujesz możliwość zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej bez sprawdzianów i egzaminów. Uczniowie otrzymują materiały umożliwiające samodzielną pracę także w domu. Zajęcia w STAR PROJECT odbywają się w grupach wiekowych tylko od 3 do 4 osób. Zapraszamy wokalistów już od 13 roku życia!
Zajęcia odbywają się od października do końca czerwca a kurs zakończony jest koncertem inauguracyjnym. Podczas kursu uczniowie mają możliwości prezentowania się publicznie podczas cyklicznie organizowanych koncertów Gwiazd Star Project.
Absolwenci akademii będą mieli możliwość rozwijania swojej kariery pod skrzydłami Agencji Star Project a nawet wydania własnej płyty. Wykorzystaj swoją szansę!

Star Projekt spełni Twoje marzenia o śpiewaniu i odkryje drzemiącą w Tobie gwiazdę.

Share Button

Aktualności

14.05 2018

Star Project na rzecz hospicjum dla dzieciom

StarProject Pomorze Dzieciom.
Zapraszamy na koncert Piosenki Filmowej w wykonaniu uczniów Akademii Wokalu StarProject,

koncert na rzecz hospicjum dla dzieci

10.06.2018, godzina 19.00

klub Zatoka Sztuki SOPOT

Koncert na rzecz domowego hospicjum Pomorze Dzieciom.
Wstęp na koncert jest darmowy, podczas koncertu wolontariusze fundacji zbierać będą datki dla swoich podopiecznych.

więcej informacji w wydarzeniu na
https://www.facebook.com/events/187503435225848/ 

Share Button
01.03 2018

Pucha dla Sierściucha, koncert na rzecz schroniska

Zapraszamy na kolejny koncert z serii Pucha dla Sierściucha! 

Jest to akcja organizowana od 2011 roku przez Oliwię Bartuś-Staszak, założycielkę StarProject i wokalistkę Arshenic. Wstępem na koncert jest puszka karmy dla psa, lub kota, na rzecz wybranego schroniska.

17.03.2018 w klub Mechaniczna Pomarańcza (Gdańsk Wrzeszcz)
godzina 18.00

Podczas tej akcji zbierać będziemy karmę na rzecz schroniska OTOZ Animals Ciapkowo w Gdyni.
Wystąpią: uczniowie Akademii Wokalu Star Project.  artyści z formacji IMprościej oraz zespoły Lamia Reno i Arshenic

więcej na https://www.facebook.com/events/1744173139224044/

Share Button

Założycielka SP

Założycielką STAR PROJECT - akademia wokalu i agencja artystyczna, jest Oliwia Bartuś.

więcej

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj

Kliknij tutaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy