StarProject akademia wokalu i agencja artystyczna w Trójmieście
strona głowna
<< >>

Akademia wokalu Gdańsk

Star Project to akademia wokalu dla dorosłych i od 16 roku życia, która działa od 2013 roku.

W swojej ofercie mamy profesjonalne szkolenia z zakresu nauki śpiewu oraz aktorskiej interpretacji, ruchu scenicznego, pracy w studio nagraniowym, przygotowanie do koncertów i teledysków, a także przygotowanie do programów typu talent show.

Współpracujemy z początkującymi artystami, oraz osobami przygotowującymi się do wydania własnego materiału.

Zajęcia w Star Project kierowane są do zaawansowanych wokalistów oraz dla osób, które jeszcze nie rozpoczęły swojej drogi muzycznej. Pomagamy w tworzeniu i zamawianiu własnych utworów muzycznych, udzielamy porad z zakresu marketingu muzycznego, promocji oraz tworzeniu wizerunku artystycznego.

W ramach zajęć z nauki śpiewu: kształcenie słuchu, prawidłowy oddech, nauka śpiewania przeponą, ortofonia, emisja, higiena głosu, ćwiczenia aktorskie, interpretacyjne, wystąpienia publiczne i wiele innych! U nas podszkolisz swoją technikę oraz nauczysz się śpiewać za pomocą współczesnych technik wokalnych (cvt, sls, mixed voice, belting) w różnych stylach muzycznych (śpiew popowy, rockowy, piosenka aktorska itd).

Nasz nowoczesny, autorski program nauczania stawia na indywidualizm. W trakcie zajęć uczniowie zdobywają praktyczną wiedzę na temat emisji, intonacji, ortofonii, używania przepony i oddechu a także zagadnień związanych z interpretacją utworu. Naszą szkołę cechują nowoczesne metody i techniki wokali rozrywkowych. U nas młodzi wokaliści nauczą się śpiewać utwory współczesne za pomocą współczesnych metod.

Ucząc się w STAR PROJECT dowiesz się także jak stworzyć swój wyjątkowy wizerunek, dobierać stylizację do repertuaru i stylu muzycznego oraz zaplanować niezapomniany występ sceniczny.

Będąc Absolwentem Akademii Wokalu Star Project otrzymujesz warsztat umożliwiający poprowadzenie własnej kariery wokalnej a także przygotowanie do egzaminów na uczelnie wokalne i aktorskie, przygotowanie do udziału w castingach do programów muzycznych, jak i konkursach wokalnych.

Akademia wprowadza w świat muzyki osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności ze śpiewem oraz kształci średnio zaawansowanych wokalistów. Wybierając Star Project otrzymujesz możliwość zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej bez sprawdzianów i egzaminów. Uczniowie otrzymują materiały umożliwiające samodzielną pracę także w domu. Zajęcia w STAR PROJECT odbywają się w grupach wiekowych tylko od 3 do 5 osób. Zapraszamy dorosłych i młodzież od 17 roku życia!
Zajęcia odbywają się od października do końca czerwca a kurs zakończony jest koncertem inauguracyjnym. Podczas kursu uczniowie mają możliwości prezentowania się publicznie podczas cyklicznie organizowanych koncertów Gwiazd Star Project.
Absolwenci akademii będą mieli możliwość rozwijania swojej kariery pod skrzydłami Agencji Star Project a nawet wydania własnej płyty. Wykorzystaj swoją szansę!

Star Projekt spełni Twoje marzenia o śpiewaniu i odkryje drzemiącą w Tobie gwiazdę. Zapisy trwają

Aktualności

14.09 2020

Kurs wokalny

Trwa nabór na kurs wokalny w Star Project.


Zapisz się przez formularz już dziś. Gwarancją miejsca w grupie jest opłata rekrutacyjna zwalniająca z opłaty za pierwszy miesiąc zajęć. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kurs obejmuje: kształcenie słuchu, emisję, ortofonię, dykcję, higienę głosu, naukę śpiewania przeponą, prawidłowy oddech, radzenie sobie z tremą, popularne techniki wokalne wokali rozrywkowych, wystąpienia publiczne, podstawy komponowania, zasady pisania tekstów piosenek, ćwiczenia aktorskie na potrzeby interpretacji utworów.
Oferujemy naukę śpiewu czystego za pomocą współczesnych technik wokalnych (SLS, CVT, MIXVOICE, BELTING) wraz z przygotowaniem konkretnego repertuaru. Adepci Akademii poznają sposoby interpretacji tekstu oraz nauczą się wyrażać głosem emocje. Dodatkowo: nauka pracy z mikrofonem, przygotowanie do pracy w studio nagraniowym i oswajanie się z występami dla publiczności.
Zajęcia rozpoczną się w październiku, kurs trwa do końca czerwca.
Więcej informacji na temat kursu znajdziesz tutaj

odwiedź nas na instagramie

11.08 2020

Nauka śpiewu w Gdańsku

Nauka śpiewu w Star Project Akademii Wokalu w Gdańsku. Rozpoczął się coroczny nabór do szkoły śpiewu Star Project.

W sierpniu przyjmujemy zapisy na zajęcia nauka śpiewu w Gdańsku. Zapisy przyjmujemy na następujące kursy. Kurs WOKAL: grupa 4 – 5 osób, zajęcia w studio Star Project i praca na scenie z mikrofonem. Zajęcia dla dwojga: nauka śpiewu w grupie dwuosobowej, zajęcia do godziny 17.00. Indywidualne lekcje śpiewu w Gdańsku oraz online przez Skype. Zapisy potrwają do końca sierpnia, a początek zajęć już we wrześniu.
Zajęcia skierowane są dla osób, które śpiewu chcą nauczyć się od podstaw oraz do średnio zaawansowanych wokalistów, którzy chcą podszkolić lub rozwinąć swoją technikę oraz dla profesjonalistów, którzy przygotowują się do nagrań studyjnych, lub udziału w programach telewizyjnych.
Drugi nabór do akademii wokalu Star Project, rozpocznie się we wrześniu i potrwa do końca września, lub wyczerpania miejsc.
Chcesz nauczyć się śpiewać, podrasować warsztat, opanować tremę, nauczyć się kontaktu z publicznością i ruchu scenicznego, lub po prostu miło spędzać czas na swoim ulubionym hobby? Wybierz kurs dla siebie i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Bez egzaminów wstępnych!
Odwiedź nas na insta
Szkoła śpiewu w Gdańsku

Założycielka SP

Założycielką STAR PROJECT - akademia wokalu i agencja artystyczna, jest Oliwia Bartuś.

więcej

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj

Kliknij tutaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy