StarProject akademia wokalu i agencja artystyczna w Trójmieście
strona głowna

Uczennice Star Project wzięły udział w konkursie

30.06 2014

Gratulujemy uczennicom Star Project występów w ramach gdańskiego konkursu wokalnego „Słowa Wolności”, organizowanego przez GAK. Szczególne gratulacje dla Wiktorii Obrębskiej, za zajęcie drugiego miejsca w konkursie!
Pięć uczennic Star Project: Wiktoria Obrębska, Kamila Majdańska, Karolina Jatczak, Patrycja Krogulec i Ada Andryszak zaśpiewało w ramach konkursu utwory, których tematem przewodnim była dowolnie postrzegana wolność. Dziewczęta zaśpiewały przeboje rockowe, popowe oraz jazzowe wybrane pod ich indywidualny gust oraz predyspozycje.

Dzień przed konkursem odbyły się warsztaty wokalne dla uczestników konkursu, które poprowadziła założycielka Star Project, Oliwia Bartuś-Staszak
stars2
Na zdjęciu uczennice Star Project wraz z Oliwią Bartuś-Staszak

Share Button

Aktualności

06.08 2018

Zgłoś się na kurs wokalny

Ostatnie dni zapisów na Kurs WOKAL w StarProject!
Do piątku 28.09 trwają zapisy na kurs WOKAL. Zajęcia odbywać się będą między pn a czw w godzinach 18.15-20.15 od początku października 2018 do końca czerwca 2019. Koszt zajęć to 350zł miesięcznie. Wymagana opłata rekrutacyjna, zwalniająca z opłaty za pierwszy miesiąc zajęć.

Nie prowadzimy egzaminów wstępnych!

Kursy w StarProject prowadzone są w grupach wiekowych lub/i tematycznych. Grupy dzielone są na profil MUSICAL (techniki wokalne związane z przerabianym repertuarem pop/musical/piosenka aktorska) oraz ROCK (prawidłowa emisja głosu, techniki dla piosenek pop/rock/blues oraz podstawy technik ekstremalnych scream) a także profil mieszany (połączenie technik i repertuaru dla osób z niesprecyzowanym stylem muzycznym). Zgłoszenia dla osób od 16 roku życia.

Zapisy prowadzone są przez formularz na stronie

Share Button
06.07 2018

#StarProject

#starproject pod takim tagiem szukajcie nas na instagramie :)

StarProject zaprasza na www.instagram.com/starproject_akademia_wokalu znajdziecie tam filmiki i zdjęcia z zajęć i kursów

Share Button

Założycielka SP

Założycielką STAR PROJECT - akademia wokalu i agencja artystyczna, jest Oliwia Bartuś.

więcej

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj

Kliknij tutaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy