StarProject akademia wokalu i agencja artystyczna w Trójmieście
strona głowna

Zapisy we wrześniu

29.07 2019

Jak co roku zapraszamy do zapisów na kurs WOKAL. Rekrutacja na ten kurs zaczyna się z początkiem września i trwa do wyczerpania miejsc. Obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy :).

Zajęcia odbywać się będą między pn a czw w godzinach 18.15-20.15 od początku października 2019 do końca czerwca 2020. Możliwa dodatkowa grypa od godziny 16.00 – 18.00 w dni powszednie.

Koszt zajęć to 350zł miesięcznie. Wymagana opłata rekrutacyjna, zwalniająca z opłaty za pierwszy miesiąc zajęć.

Nie prowadzimy egzaminów wstępnych!

Kursy w StarProject prowadzone są w grupach wiekowych lub/i tematycznych do 5 osób w grupie. Grupy dzielone są na profil Rozrywkowy (techniki wokalne związane z przerabianym repertuarem pop/musical/piosenka aktorska) oraz ROCK (prawidłowa emisja głosu, techniki dla piosenek pop/rock/blues oraz podstawy technik ekstremalnych scream) a także profil mieszany (połączenie technik i repertuaru dla osób z niesprecyzowanym stylem muzycznym). Zgłoszenia dla osób od 16 roku życia.

Zapisy prowadzone są przez formularz na stronie

Share Button

Aktualności

18.03 2020

koronawirus #zostajewdomu, lekcje na Skype

Dbając o zdrowie naszych uczniów, w związku z zagrożeniem przez koronawirus,  zawieszamy zajęcia twarzą w twarz w Gdańsku na czas nieokreślony.
Jeśli sytuacja zdrowotna w naszym kraju wkrótce się nie poprawi, od połowy kwietnia będzie możliwe zapisywanie się na zajęcia prywatne na Skype. 

Zapisy na kursy grupowe oraz zajęcia indywidualne do StarProject prowadzone są co roku we wrześniu. W tym roku, wyjątkowo kurs może rozpocząć się miesiąc wcześniej.

Informacja o zapisach na lekcje na Skype pojawi się w momencie ich rozpoczęcia. Trzymajcie się zdrowo! #zostańwdomu

Zapraszamy także na nasz profil na insta @starproject_akademia_wokalu

Share Button
13.11 2019

Konkurs o Puchar StarProject

Tegoroczne Andrzejki spędzimy w klubie Paszcza Lwa w Gdańsku, gdzie odbędzie się konkursu wokalny o Puchar Star Project. Zwycięzca spośród uczniów Akademii Wokalu Star Project zostanie wyłoniony głosami zgromadzonej publiczności. W konkursie biorą udział uczniowie grup Rock Stars (śpiew rozrywkowy, techniki ekstremalne dla wokali rockowych i metalowych) i Pop Stars (śpiew rozrywkowy dla wokali popowych i musical).
insta
Serdecznie zapraszamy
30.11.2019, godzina 19.00

wydarzenie na fb:
https://www.facebook.com/events/926997011006961/

Share Button

Założycielka SP

Założycielką STAR PROJECT - akademia wokalu i agencja artystyczna, jest Oliwia Bartuś.

więcej

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj

Kliknij tutaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy