StarProject akademia wokalu i agencja artystyczna w Trójmieście
strona głowna
<< >>

Regulamin

REGULAMIN STAR PROJECT

Star Project jest legalnie działającą firmą zarejestrowaną w CEIDG. Star Project zajmuje się prowadzeniem zajęć z nauki śpiewu, stylizacji oraz ruchu scenicznego, posiada także uprawnienia Agencji Artystycznej oraz wydawnictwa muzycznego.

I ZAJĘCIA GRUPOWE 

1. Zajęcia kursu WOKAL odbywają się w grupach 3 – 6 osobowych. Zajęcia grupowe trwają 120minut, spotkania odbywają się raz w tygodniu w siedzibie Star Project ul. Subisława 27c w ustalonym z grupą czasie.
2. Czas trwania kursu WOKAL to 9 miesięcy.
3. Minimalna ilość osób w kursie grupowym to 3 osoby. W przypadku, gdy w trakcie kursu część uczestników zrezygnuje pozostawiając mniej niż 3 uczniów, istnieje możliwość przepisania się do innej grupy, bądź grupa może ulec rozwiązaniu.

4. W przypadku nieobecności większej części grupy i wcześniejszego niż dzień przed zajęciami powiadomienia o tym, zajęcia zostają odwołane i odrobione w uzgodnionym terminie.
6. W przypadku nieobecności ucznia na 1, 2 lub 3 spotkaniach w danym miesiącu, wysokość opłaty nie zmienia się i obowiązuje stawka za cały miesiąc.
7. Po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności ucznia, istnieje możliwość odrobienia zajęć w innej grupie.
8. Jeżeli zajęcia nie odbędą się z powodu nieobecności nauczyciela, zostaną odrobione w terminie ustalonym wspólnie z uczniami.
9. Wcześniejsza rezygnacja z kursu w trakcie jego trwania wymaga złożenia wypowiedzenia z miesięcznym wyprzedzeniem.
10. Wypowiedzenie udziału w kursie wymaga formy pisemnej, (mailowej) za zwrotnym potwierdzeniem. Nieobecności na zajęciach nie oznaczają rezygnacji z zajęć. W przypadku braku zgłoszenia rezygnacji z zajęć, opłaty będą dalej naliczane.
11. Rezygnując z kursu w trakcie jego trwania uczeń opłaca dodatkowo jeden miesiąc zajęć.
12. Star Project zachowuje prawo do odmowy przyjęcia, bądź rezygnacji z kontynuacji nauczania ucznia bez potrzeby wyjawiania powodu.
13. Koszt kursu wynosi 350zł miesięczne. Przy jednorazowej wpłacie za cały kurs zniżka 5%.
14. Płatności za kurs należy dokonywać przelewem do końca pierwszego tygodnia każdego miesiąca z góry, na konto bankowe szkoły, lub w gotówce na zajęciach.
15. W przypadku opóźnień w płatnościach SP ma prawo naliczać odsetki w wysokości maksymalnej(25% w skali roku –według Kodeksu Cywilnego Art.359.). W wyjątkowych sytuacjach Szkoła odstąpi od naliczania odsetek. W takiej sytuacji opóźnienie w płatnościach musi być wcześniej zgłoszone.
16.   StarProject zastrzega sobie prawo do bezterminowego wykorzystywania zdjęć, czy filmów z wizerunkiem uczniów zrobionych podczas zajęć, kursów i koncertów organizowanych przez StarProject
17. STAR PROJECT nie odpowiada za kradzieże, wypadki i szkody wyrządzone w trakcie zajęć.
18. Wysłanie zgłoszenia nie gwarantuje miejsca w grupie. W celu zapisania się na kurs należy wpłacić opłatę rekrutacyjną w wysokości 350zł w terminie wyznaczonym przez szkołę.
19. W przypadku okoliczności niezależnych od Star Project (klęski, pandemia etc.), kurs może zostać wstrzymany na czas nieokreślony, lub jego forma zmieniona zostanie na zajęcia online.

Biorąc udział w zajęciach akceptujesz regulamin.

II ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

1. Daty i godziny zajęć indywidualnych, kursów przygotowujących do egzaminów oraz kursu dla mam, ustalane są indywidualnie w godzinach odpowiadającym obydwu stronom w ramach godzin przyjmowania uczniów tj. pn-czw w godzinach 11.00-19.00
2. Star Project nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne niezdanie egzaminu na uczelnie teatralno/muzyczne przez kursanta wybierającego kurs przygotowawczy.
3. W przypadku „kursu dla mam” oraz „lekcji indywidualnych” istnieje możliwość rozpoczęcia zajęć od połowy miesiąca. Opłata za zajęcia dla ucznia rozpoczynającego naukę w STAR PROJECT, w połowie miesiąca, jest proporcjonalnie mniejsza. W kolejnych miesiącach należy dokonywać opłat za cały miesiąc nauki z góry

4. Na zajęcia można umawiać się w cyklu mieszanym (czyli z tygodnia na tydzień lub rzadziej)  lub rezerwując stały termin zajęć.
5. Priorytetem są uczniowie posiadający stały termin. W przypadku uczniów nie rezerwujących stałego terminu ich zwykła godzina zajęć może zostać zajęta przez innego ucznia.
6. W sytuacji rezerwacji stałego terminu zajęć indywidualnych, rezygnacji pojedynczej z lekcji dokonuje się najpóźniej 48 godzin przed umówionym terminem.  Nie pojawienie się na zajęciach bez zgłoszenia tego w podanym czasie, nie zwalnia ucznia z opłaty za zajęcia.
7. W sytuacji rezerwacji stałego terminu i częstego odwoływania zajęć przez ucznia (więcej niż 1 godzina w miesiącu)  może skutkować usunięciem ucznia ze StarProject.
8. Zakres zajęć w kursie indywidualnym dostosowywany jest do poziomu i oczekiwań ucznia i może różnić się od zakresu zajęć kursu grupowego.
8. Star Project zachowuje prawo do odmowy przyjęcia, bądź rezygnacji z kontynuacji nauczania ucznia bez potrzeby wyjawiania powodu.

III Bon na prezent

1. Istnieje możliwość wykupienia dowolnej ilości godzin zajęć indywidualnych
2. Bon jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu
3. Bon wystawiany jest imiennie na osobę obdarowywaną, nie ma możliwości zwrotu, lub przekazania bonu innej osobie.
4. Z zajęć korzystać może tylko jedna osoba.
5. W sytuacji realizacji bonu w czasie późniejszym niż 1 miesiąc od zakupu, istnieje możliwość czasu oczekiwania na realizację bonu do 2 miesięcy (wydłuża to czas ważności bonu).
6. W sytuacji realizacji bonu osoba obdarowana staje się uczniem StarProject i godzi się na warunki regulaminu StarProject

STAR PROJECT nie odpowiada za kradzieże, wszelkie wypadki i szkody wyrządzone w trakcie przed i po zajęciach.

Biorąc udział w zajęciach akceptujesz regulamin.

Aktualności

14.09 2020

Kurs wokalny

Trwa nabór na kurs wokalny w Star Project.


Zapisz się przez formularz już dziś. Gwarancją miejsca w grupie jest opłata rekrutacyjna zwalniająca z opłaty za pierwszy miesiąc zajęć. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kurs obejmuje: kształcenie słuchu, emisję, ortofonię, dykcję, higienę głosu, naukę śpiewania przeponą, prawidłowy oddech, radzenie sobie z tremą, popularne techniki wokalne wokali rozrywkowych, wystąpienia publiczne, podstawy komponowania, zasady pisania tekstów piosenek, ćwiczenia aktorskie na potrzeby interpretacji utworów.
Oferujemy naukę śpiewu czystego za pomocą współczesnych technik wokalnych (SLS, CVT, MIXVOICE, BELTING) wraz z przygotowaniem konkretnego repertuaru. Adepci Akademii poznają sposoby interpretacji tekstu oraz nauczą się wyrażać głosem emocje. Dodatkowo: nauka pracy z mikrofonem, przygotowanie do pracy w studio nagraniowym i oswajanie się z występami dla publiczności.
Zajęcia rozpoczną się w październiku, kurs trwa do końca czerwca.
Więcej informacji na temat kursu znajdziesz tutaj

odwiedź nas na instagramie

11.08 2020

Nauka śpiewu w Gdańsku

Nauka śpiewu w Star Project Akademii Wokalu w Gdańsku. Rozpoczął się coroczny nabór do szkoły śpiewu Star Project.

W sierpniu przyjmujemy zapisy na zajęcia nauka śpiewu w Gdańsku. Zapisy przyjmujemy na następujące kursy. Kurs WOKAL: grupa 4 – 5 osób, zajęcia w studio Star Project i praca na scenie z mikrofonem. Zajęcia dla dwojga: nauka śpiewu w grupie dwuosobowej, zajęcia do godziny 17.00. Indywidualne lekcje śpiewu w Gdańsku oraz online przez Skype. Zapisy potrwają do końca sierpnia, a początek zajęć już we wrześniu.
Zajęcia skierowane są dla osób, które śpiewu chcą nauczyć się od podstaw oraz do średnio zaawansowanych wokalistów, którzy chcą podszkolić lub rozwinąć swoją technikę oraz dla profesjonalistów, którzy przygotowują się do nagrań studyjnych, lub udziału w programach telewizyjnych.
Drugi nabór do akademii wokalu Star Project, rozpocznie się we wrześniu i potrwa do końca września, lub wyczerpania miejsc.
Chcesz nauczyć się śpiewać, podrasować warsztat, opanować tremę, nauczyć się kontaktu z publicznością i ruchu scenicznego, lub po prostu miło spędzać czas na swoim ulubionym hobby? Wybierz kurs dla siebie i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Bez egzaminów wstępnych!
Odwiedź nas na insta
Szkoła śpiewu w Gdańsku

Założycielka SP

Założycielką STAR PROJECT - akademia wokalu i agencja artystyczna, jest Oliwia Bartuś.

więcej

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj

Kliknij tutaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy