StarProject akademia wokalu i agencja artystyczna w Trójmieście
strona głowna

Założycielka SP

Założycielką STAR PROJECT – akademii wokalu & agencji artystycznej, jest Oliwia Bartuś-Staszak.

Oliwia Bartuś - Założycielka Star ProjectOliwia Bartuś -Staszak, urodzona w maju 1986 roku w Gdańsku, półtora miesiąca po wybuchu w Czarnobylu – efektem, którego tłumaczy niektóre aspekty swojego charakteru. Pierwszy utwór o tytule „kffiatuszki moje kffiatuszki” skomponowała w wieku 3 lat. Inspiracją dla tego dzieła był katalog z kwiatami doniczkowymi. Zainteresowania muzyczne skierowała w stronę nauki gry na pianinie, którą rozpoczęła w wieku 7 lat, osiągając wiek 9 lat zakończyła marzenia rodziców o karierze pianistki. W tym samym czasie skutkiem rodzicielskiego szantażu emocjonalnego, dotyczącego eksmitowania z domu ulubionego chomika Wiórka, Oliwia, mimo wcześniejszych oporów przystąpiła do szkolnego zespołu muzycznego „Delfinki” w szkole podstawowej nr 2 w Ustce. W wieku 12 lat Oliwia rozpoczęła naukę śpiewu pod okiem prywatnych nauczycieli. Chrzest bojowy przeszła rok później, gdy jako solistka zaśpiewała przed Lechem Wałęsą.

Mając 15 lat Oliwia wzięła udział w pierwszym ogólnopolskim konkursie wokalnym „Gama” (emitowanym wtedy w tv Polsat), na którym zdobyła wyróżnienie. W ramach przygotowań do konkursu otrzymała także pierwsze prywatne lekcje z artystą, którego darzy ogromnym szacunkiem – Jarosławem Kukulskim. Kolejne lata mijały na przygotowaniach do kolejnych konkursów oraz warsztatach wokalnych, między innymi z Elżbietą Zapendowską, Ewą Urygą oraz Anną Serafińską. Mając 17 lat wystąpiła w Szansie na Sukces w odcinku Kasi Stankiewicz. W wieku 18 lat rozpoczęła nauki u Grażyny Łobaszewskiej, która prowadziła ją przez ponad rok. Do osiągnięcia 19 roku życia Oliwia wzięła udział w ponad 40 ogólnopolskich oraz międzynarodowych Festiwalach i Konkursach Wokalnych, zdobywając na nich liczne nagrody od wyróżnień po złoto.

Wraz z wyjazdem na studia w 2004 roku Oliwia pożegnała konkursy i postanowiła założyć własny zespół muzyczny, wciąż pobierając prywatne nauki śpiewu, między innymi u Marka Kaczanowskiego, związanego z Teatrem Muzycznym w Gdyni.  Pod koniec 2006 roku, będąc studentką dziennikarstwa na jednej z wyższych uczelni w Gdańsku, założyła zespół Arshenic, którego jest wokalistką i autorką tekstów oraz melodii. Jej wiersze zostały kilkakrotnie wydane w zbiorowych tomikach.

Studiując podyplomowo na kierunku Public Relations Politechniki Gdańskiej, wiedzę stosowała praktycznie tworząc wizerunek i markę zespołu. W 2011 wraz z Arshenic’em wystąpiła w drugiej edycji programu Must be the music wykonując cover „Paparazzi” – Lady Gagi. Po obronieniu Pracy Magisterskiej będącej uwieńczeniem kierunku Reklama i PR na Uniwersytecie Gdańskim zdecydowała o utworzeniu własnej Akademii Wokalu. Od 2012 roku prowadzi własnych uczniów oraz udziela się w licznych projektach muzycznych oraz jako wokalistka sesyjna. W 2015 wydana została pierwsza płyta zespołu Arshenic.
We wrześniu 2015 Oliwia wzięła udział w warsztatach dla nauczycieli uczących wokali metalowych (scream, growl itd) prowadzonych przez Melissę Cross, nauczycielkę wokalu z Nowego Yorku, autorkę płyt „Zen of scream” która prowadzi wokalistów takich zespołów jak:  Lamb of God, Slipknot, Arch Enemy, Every Time I Die, All That Remains, Killswitch Engage i innych

Oliwia Bartuś i Arshenic – Odejdziesz:

Oliwia Bartuś i Arshenic – Nic nie może wiecznie trwać – Zegarmistrz Światła:

Oliwia Bartuś i Arshenic – Paparazzi (lady gaga cover):

Share Button

Aktualności

06.08 2018

Zgłoś się na kurs wokalny

Ostatnie dni zapisów na Kurs WOKAL w StarProject!
Do piątku 28.09 trwają zapisy na kurs WOKAL. Zajęcia odbywać się będą między pn a czw w godzinach 18.15-20.15 od początku października 2018 do końca czerwca 2019. Koszt zajęć to 350zł miesięcznie. Wymagana opłata rekrutacyjna, zwalniająca z opłaty za pierwszy miesiąc zajęć.

Nie prowadzimy egzaminów wstępnych!

Kursy w StarProject prowadzone są w grupach wiekowych lub/i tematycznych. Grupy dzielone są na profil MUSICAL (techniki wokalne związane z przerabianym repertuarem pop/musical/piosenka aktorska) oraz ROCK (prawidłowa emisja głosu, techniki dla piosenek pop/rock/blues oraz podstawy technik ekstremalnych scream) a także profil mieszany (połączenie technik i repertuaru dla osób z niesprecyzowanym stylem muzycznym). Zgłoszenia dla osób od 16 roku życia.

Zapisy prowadzone są przez formularz na stronie

Share Button
06.07 2018

#StarProject

#starproject pod takim tagiem szukajcie nas na instagramie :)

StarProject zaprasza na www.instagram.com/starproject_akademia_wokalu znajdziecie tam filmiki i zdjęcia z zajęć i kursów

Share Button

Założycielka SP

Założycielką STAR PROJECT - akademia wokalu i agencja artystyczna, jest Oliwia Bartuś.

więcej

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj

Kliknij tutaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy