StarProject akademia wokalu i agencja artystyczna w Trójmieście
strona głowna
<< >>

Założycielka SP

Założycielką STAR PROJECT – akademii wokalu & agencji artystycznej, jest Oliwia Bartuś-Staszak.

Oliwia Bartuś - Założycielka Star ProjectOliwia Bartuś -Staszak, urodzona w maju 1986 roku w Gdańsku, półtora miesiąca po wybuchu w Czarnobylu – efektem, którego tłumaczy niektóre aspekty swojego charakteru. Pierwszy utwór o tytule „kffiatuszki moje kffiatuszki” skomponowała w wieku 3 lat. Inspiracją dla tego dzieła był katalog z kwiatami doniczkowymi. Zainteresowania muzyczne skierowała w stronę nauki gry na pianinie, którą rozpoczęła w wieku 7 lat, osiągając wiek 9 lat zakończyła marzenia rodziców o karierze pianistki. W tym samym czasie skutkiem rodzicielskiego szantażu emocjonalnego, dotyczącego eksmitowania z domu ulubionego chomika Wiórka, Oliwia, mimo wcześniejszych oporów przystąpiła do szkolnego zespołu muzycznego „Delfinki” w szkole podstawowej nr 2 w Ustce. W wieku 12 lat Oliwia rozpoczęła naukę śpiewu pod okiem prywatnych nauczycieli. Chrzest bojowy przeszła rok później, gdy jako solistka zaśpiewała przed Lechem Wałęsą.

Mając 15 lat Oliwia wzięła udział w pierwszym ogólnopolskim konkursie wokalnym „Gama” (emitowanym wtedy w tv Polsat), na którym zdobyła wyróżnienie. W ramach przygotowań do konkursu otrzymała także pierwsze prywatne lekcje z artystą, którego darzy ogromnym szacunkiem – Jarosławem Kukulskim. Kolejne lata mijały na przygotowaniach do kolejnych konkursów oraz warsztatach wokalnych, między innymi z Elżbietą Zapendowską, Ewą Urygą oraz Anną Serafińską. Mając 17 lat wystąpiła w Szansie na Sukces w odcinku Kasi Stankiewicz. W wieku 18 lat rozpoczęła nauki u Grażyny Łobaszewskiej, która prowadziła ją przez ponad rok. Do osiągnięcia 19 roku życia Oliwia wzięła udział w ponad 40 ogólnopolskich oraz międzynarodowych Festiwalach i Konkursach Wokalnych, zdobywając na nich liczne nagrody od wyróżnień po złoto.

Od 2004 roku „Ofilia” założyła własny zespół muzyczny, wciąż pobierając prywatne nauki śpiewu, między innymi u Marka Kaczanowskiego, związanego z Teatrem Muzycznym w Gdyni.  Pod koniec 2006 roku, będąc studentką dziennikarstwa na jednej z wyższych uczelni w Gdańsku, założyła zespół Arshenic, którego jest wokalistką i autorką tekstów oraz współautorką muzyki. Jej wiersze zostały kilkakrotnie wydane w zbiorowych tomikach poezji.

Osiągnięcia

Studiując podyplomowo na kierunku Public Relations Politechniki Gdańskiej, wiedzę stosowała praktycznie tworząc wizerunek i markę zespołu. W 2011 wraz z Arshenic wystąpiła w drugiej edycji programu Must be the music wykonując cover „Paparazzi” – Lady Gagi. Po obronieniu Pracy Magisterskiej będącej uwieńczeniem kierunku Reklama i PR na Uniwersytecie Gdańskim zdecydowała o utworzeniu własnej Akademii Wokalu. Od 2012 roku prowadzi własnych uczniów oraz udziela się w licznych projektach muzycznych oraz jako wokalistka sesyjna i ghost writer.
We wrześniu 2015 Oliwia wzięła udział w warsztatach dla nauczycieli uczących wokali metalowych (scream, growl itd) prowadzonych przez Melissę Cross, nauczycielkę wokalu z Nowego Yorku, autorkę płyt „Zen of scream” która prowadzi wokalistów takich zespołów jak:  Lamb of God, Slipknot, Arch Enemy, Every Time I Die, All That Remains, Killswitch Engage i innych.

W 2019 nakładem międzynarodowej wytwórni Sliptrick Records wydany został album Final Collision zespołu Arshenic (zobacz na instagramie),  będący trzecim albumem w karierze zespołu.
W kwietniu 2020 nakładem amerykańskiej wytwórni Devil Inside Records, wydany został singiel Where Did You Sleep Last Night (posłuchaj na Spotify).
W sierpniu 2020 Oliwia Brała udział w warsztatach dotyczących radiowej promocji artystów, prowadzonych przez dyrektora muzycznego stacji Antyradio, Marcina Bąkiewicza.

Aktualności

14.09 2020

Kurs wokalny

Trwa nabór na kurs wokalny w Star Project.


Zapisz się przez formularz już dziś. Gwarancją miejsca w grupie jest opłata rekrutacyjna zwalniająca z opłaty za pierwszy miesiąc zajęć. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kurs obejmuje: kształcenie słuchu, emisję, ortofonię, dykcję, higienę głosu, naukę śpiewania przeponą, prawidłowy oddech, radzenie sobie z tremą, popularne techniki wokalne wokali rozrywkowych, wystąpienia publiczne, podstawy komponowania, zasady pisania tekstów piosenek, ćwiczenia aktorskie na potrzeby interpretacji utworów.
Oferujemy naukę śpiewu czystego za pomocą współczesnych technik wokalnych (SLS, CVT, MIXVOICE, BELTING) wraz z przygotowaniem konkretnego repertuaru. Adepci Akademii poznają sposoby interpretacji tekstu oraz nauczą się wyrażać głosem emocje. Dodatkowo: nauka pracy z mikrofonem, przygotowanie do pracy w studio nagraniowym i oswajanie się z występami dla publiczności.
Zajęcia rozpoczną się w październiku, kurs trwa do końca czerwca.
Więcej informacji na temat kursu znajdziesz tutaj

odwiedź nas na instagramie

11.08 2020

Nauka śpiewu w Gdańsku

Nauka śpiewu w Star Project Akademii Wokalu w Gdańsku. Rozpoczął się coroczny nabór do szkoły śpiewu Star Project.

W sierpniu przyjmujemy zapisy na zajęcia nauka śpiewu w Gdańsku. Zapisy przyjmujemy na następujące kursy. Kurs WOKAL: grupa 4 – 5 osób, zajęcia w studio Star Project i praca na scenie z mikrofonem. Zajęcia dla dwojga: nauka śpiewu w grupie dwuosobowej, zajęcia do godziny 17.00. Indywidualne lekcje śpiewu w Gdańsku oraz online przez Skype. Zapisy potrwają do końca sierpnia, a początek zajęć już we wrześniu.
Zajęcia skierowane są dla osób, które śpiewu chcą nauczyć się od podstaw oraz do średnio zaawansowanych wokalistów, którzy chcą podszkolić lub rozwinąć swoją technikę oraz dla profesjonalistów, którzy przygotowują się do nagrań studyjnych, lub udziału w programach telewizyjnych.
Drugi nabór do akademii wokalu Star Project, rozpocznie się we wrześniu i potrwa do końca września, lub wyczerpania miejsc.
Chcesz nauczyć się śpiewać, podrasować warsztat, opanować tremę, nauczyć się kontaktu z publicznością i ruchu scenicznego, lub po prostu miło spędzać czas na swoim ulubionym hobby? Wybierz kurs dla siebie i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Bez egzaminów wstępnych!
Odwiedź nas na insta
Szkoła śpiewu w Gdańsku

Założycielka SP

Założycielką STAR PROJECT - akademia wokalu i agencja artystyczna, jest Oliwia Bartuś.

więcej

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj

Kliknij tutaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy