nauka śpiewu

nauka śpiewu w Star Project

Akademia wokalu Gdańsk

Nauka śpiewu od podstaw i dla średnio zaawansowanych!

Star Project akademia wokalu, oferuje zajęcia dla dorosłych i młodzieży od 16 roku życia. Działamy od 2013 roku w Gdańsku.

W swojej ofercie mamy profesjonalne szkolenia z zakresu nauki śpiewu
oraz aktorskiej interpretacji, ruchu scenicznego, pracy w studio nagraniowym, przygotowanie do koncertów i teledysków, a także przygotowanie 
do programów typu talent show. Ze Star Project nauka wokalu staje się prosta i przyjemna!
Współpracujemy z początkującymi artystami, oraz osobami przygotowującymi się do wydania własnego materiału.

Star Project to więcej niż nauka wokalu

Zajęcia skierowane są do zaawansowanych wokalistów oraz dla osób, które jeszcze nie rozpoczęły swojej drogi muzycznej. Pomagamy w tworzeniu i zamawianiu własnych utworów muzycznych, udzielamy porad z zakresu marketingu muzycznego, promocji oraz tworzeniu wizerunku artystycznego.

W ramach zajęć z nauki śpiewu: kształcenie słuchu, prawidłowy oddech, nauka śpiewania przeponą, ortofonia, emisja, higiena głosu, ćwiczenia aktorskie, interpretacyjne, wystąpienia publiczne i wiele innych! U nas podszkolisz swoją technikę oraz nauczysz się śpiewać za pomocą współczesnych technik wokalnych (cvt, sls, mixed voice, belting) w różnych stylach muzycznych (śpiew popowy, rockowy, piosenka aktorska itd).

Nasz nowoczesny, autorski program nauczania stawia na indywidualizm. W trakcie zajęć uczniowie zdobywają praktyczną wiedzę na temat emisji, intonacji, ortofonii, używania przepony i oddechu a także zagadnień związanych z interpretacją utworu. Naszą szkołę cechują nowoczesne metody i techniki wokali rozrywkowych. U nas młodzi wokaliści nauczą się śpiewać utwory współczesne za pomocą współczesnych metod.

Ucząc się w STAR PROJECT dowiesz się także jak stworzyć swój wyjątkowy wizerunek, dobierać stylizację do repertuaru i stylu muzycznego oraz zaplanować niezapomniany występ sceniczny.

Będąc Absolwentem Akademii Wokalu Star Project otrzymujesz warsztat umożliwiający poprowadzenie własnej kariery wokalnej, przygotowanie do udziału w castingach do programów muzycznych, jak i konkursach wokalnych.

Akademia wprowadza w świat muzyki osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności ze śpiewem oraz kształci średnio zaawansowanych wokalistów. Wybierając Star Project otrzymujesz możliwość zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej bez sprawdzianów i egzaminów. Uczniowie otrzymują materiały umożliwiające samodzielną pracę także w domu. Zajęcia w STAR PROJECT odbywają się w grupach wiekowych do 4 osób.

Zapraszamy dorosłych i młodzież od 17 roku życia!

Zajęcia odbywają się od października do końca czerwca a kurs zakończony jest koncertem inauguracyjnym. Podczas kursu uczniowie mają możliwości prezentowania się publicznie podczas cyklicznie organizowanych koncertów Gwiazd Star Project.
Absolwenci akademii będą mieli możliwość rozwijania swojej kariery pod skrzydłami Agencji Star Project a nawet wydania własnej płyty. Wykorzystaj swoją szansę!

Star Projekt spełni Twoje marzenia o śpiewaniu i odkryje drzemiącą w Tobie gwiazdę.

Adam Kalinowski – finalista The Voice of Poland.

Mali – Przygotowanie do nagrań studyjnych, opracowanie i pomoc w wyborze repertuaru, prowadzenie sesji nagraniowej

Justyna Kirszenstein – przygotowanie do nagrania singla

Wioletta Niczyporuk – przygotowanie do nagrania singla

Szkoła śpiewu Gwiazd

Nauka śpiewu przyjemnie i bezstresowo!