Prywatne lekcje śpiewu - zajęcia indywidualne w Gdańsku

Prywatne lekcje śpiewu w Gdańsku. Lekcje śpiewu od podstaw i dla średniozaawansowanych wokalistów – stacjonarnie na Żabiance oraz online.

Program zajęć dostosowany do poziomu zaawansowania i predyspozycji kursanta.
Dla osób, które nie posiadają żadnego wcześniejszego doświadczenia z nauką śpiewu, oferujemy naukę śpiewu od podstaw – na początek nauka oddychania, używania przepony, kształcenie słuchu, emisja głosu, rozwój głosu za pomocą ćwiczeń, które uczeń otrzymuje w postaci mp3 do ćwiczenia w domu. Po opanowaniu podstaw wybieramy techniki wokalne najbardziej naturalne dla ucznia, jego osobowości i predyspozycji. Uczeń otrzymuje zadane utwory, które wybiera wspólnie z nauczycielem, na których w praktyce uczy się podstaw śpiewu. W ramach rozwoju ucznia, otrzymuje coraz trudniejsze ćwiczenia, poznaje nowe techniki wokalne, uczy się ozdobników, frazowania, interpretacji utworu, następnie ruchu scenicznego i  zachowań scenicznych, po czym może zaprezentować swoje umiejętności, podczas koncertów organizowanych przez Star Project. Przyjmujemy chętnych od 16 roku życia, bez górnej granicy wiekowej.

Dla średniozaawansowanych wokalistów program dostosowany jest w oparciu o umiejętności i preferencje co do kierunku dalszego rozwoju. Na początku sprawdzamy poziom umiejętności kursanta, po czym eliminujemy błędy i szlifujemy mocne strony wokalisty.
W zależności od planu i oczekiwań – skupiamy się na nauce pisania utworów, przygotowujemy do nagrań studyjnych, lub do występów w programach typu talent show itd.

Zapisy na zajęcia indywidualne trwają cały rok. Możesz zapisać się przez formularz, lub telefonicznie

tel. +48 603-213-043 (najlepiej SMS)