Nauka growl, fry scream

fry scream

Fry scream, może false cord? Jak krzyczeć?

Techniki ekstremalne – no nazwa zbioru metod potrzebnych do zdrowego i efektywnego śpiewania w stylu typowym dla muzyki rockowej i metalowej. Większość światowej sławy muzyków tych gatunków pobierała, lub pobiera lekcje wokalu skupionego na ekstremalnej emisji głosu.

Oferujemy lekcje false cord scream, fry scream, growl itd.

Zbiór metod do opanowania sprawnego posługiwania się screamem i growlem został po raz pierwszy stworzony przez Melissę Cross, trenera wokalnego z Nowego Yorku, która uczy największe światowe gwiazdy sceny metalowej. Jej technika nazwana została Zen of Scream. Łączy naukę oddychania, używania przepony, panowania nad krtanią, fałdami głosowymi, emisję głosu i wiele innych.

chcesz dowiedzieć się więcej? kliknij poniżej

nauka śpiewu dla dorosłych gdynia

Nauka wokalu w Star Project

To lekcje śpiewu czystego oraz nauka technik ekstremalnych, metodami Melissy Cross.

Fry scream – czyli podstawa metalcore’u

Chcesz nauczyć się krzyczeć, lub dopracować swoją technikę? A może nie wiesz jakiej techniki chcesz się nauczyć? Podczas zajęć nauczysz się odróżniać fry scream od false cordu i wybierzesz technikę dla siebie.

Jak długo trwa nauka technik ekstremalnych?

Efekty są uzależnione od ilości lekcji w tygodniu – standardowo jest to 1-2 lekcji w tygodniu by zacząć krzyczeć po kilku miesiącach. Ważny jest też czas spędzony na ćwiczeniach między zajęciami, powinno to być minimalnie 5 godzin w tygodniu spędzonych na wykonywaniu zadanych ćwiczeń. Pełna kontrola technik takich jak false cord czy growl przychodzi po około 1,5 roku zajęć.

Posłuchaj więcej od Arshenic na Spotify