Warsztaty Techniki Ekstremalne dla wokalistów metalowych

Warsztaty Techniki Ekstremalne dla wokali metalowych. Część I

04.06 godzina 11.00-14.00

Wejście 69zł

Miejsce: Gdańsk, Wrzeszcz

Chcąc pomóc w rozwoju wokalistom metalowym, Akademia Wokalu Star Project w Gdańsku, organizuje jednodniowe warsztaty TECHNIKI EKSTREMALNE.

Podczas warsztatów dowiecie się jak jak prawidłowo wydobywać wokale ekstremalne takie: false cord scream, fry, low scream, mid scream, high scream, death scream/growl. Otrzymacie wiedze na temat technicznego działania danych technik (co jak działa, jak to włączyć i jak zrobić by nie bolało i brzmiało dobrze przez cały koncert).

Dowiecie się jak wydobywać ekstremalne brzmienie bez obciażania gardła; jak łączyć wokal z rockowymi „chrypkami” i jak polepszyć brzmienie swojego screamu. Dodatkowo otrzymacie zestaw ćwiczeń na wzmocnienie swojego brzmienia od ćwiczeń emisyjnych przez ćwiczenia oddechowe i przeponowe.

Warsztaty obejmują zagadnienie od podstaw, dzięki czemu poszerzą wiadomości początkujących jak i średnio zaawansowanych wokalistów / screamerów. Dzięki tym warsztatom będziesz w stanie panować nad swoim głosem oraz wykorzystywać go bez obciążania gardła.

Chcesz brzmieć profesjonalnie, zapisz się na warsztaty. Warsztaty dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania wokalnego.

Program prowadzony metodami Melissy Cross prowadzi Oliwia „Ofilia” Bartuś-Staszak z zespołu Arshenic.

W celu zapisania się na warsztaty wypełnij formularz na dole strony.