Pucha dla Sierściucha – sukces o wadze 364,5 kg! :)

Pucha dla sierściucha odniosła sukces! Zebraliśmy 364,5 kg karmy dla zwierząt!
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji Pucha dla Sierściucha! Z Waszą pomocą, schronisko OTOZ Animals Ciapkowo w Gdyni otrzymało 364,5 kg karmy dla zwierząt, do tego koce, zabawki i wiele innych wspaniałych darów!
Jestem niezwykle szczęśliwa, że udało się pobić wynik pierwszej Puchy dla Sierściucha i nakarmić jeszcze więcej bezpańskich zwierząt! Mam nadzieję, że kolejne Puchy spotkają się z podobnym entuzjazmem, abyśmy wspólnie mogli odmienić los schroniskowych Sierściuszków.

Szczególne podziękowania ślę:
Pani Katarzynie Kownackiej, kierowniczce OTOZ Animals „Ciapkowo” w Gdyni, za współpracę przy organizacji Puchy. Klubowi Metro a zwłaszcza managerowi Jackowi, za pomoc i wsparcie w organizacji imprezy. Akustykowi, Bartkowi Rojewskiemu, za nagłośnienie koncertu. Wolontariuszom schroniska, za pomoc w zbieraniu puszek i rozgłaszaniu informacji o akcji. Drukarni wielkoformatowej B.Print za wydrukowanie plakatów.

Dodatkowo podziękowania dla gwiazdek z Akademii Wokalu Star Project za udział w imprezie oraz moim przyjaciołom z zespołu Arshenic, za wsparcie i wspólny koncert.
Na koniec podziękowania firmy Marko Advert, która ufundowała 30 kg karmy.

Dziękuję także portalom Trojmiasto.pl, Lupus Unleashed, Rock3miasto.pl, Metal Duma Productions, gazecie Metro oraz Radiu Plus, Radiu Eska i Radiu Gdańsk za wsparcie medialne.

Firmy, instytucje i osoby fizyczne chcące wesprzeć Trzecią Puchę dla Sierściucha proszone są o kontakt mailowy na biuro@starproject.pl

Z poważaniem
Oliwia Bartuś-Staszak
organizator Puchy dla Sierściucha